Kręgle PDF Drukuj Email

ODDZIAŁOWY TURNIEJ GRY W KRĘGLE - SZPROTAWA, 27.10.2017 r.

Kategoria żeńska:

I    Krystyna Weber - 138 pkt.

II   Dorota Czernisz-Jaworska - 129 pkt.

III  Agnieszka Giedrys - 127 pkt.

IV   Małgorzata Buchowska - 119 pkt.

V    Julia Buchowska - 116 pkt.

VI   Joanna Szymczak - 115 pkt.

 

Kategoria męska:

I    Krzysztof Buchowski - 142 pkt.

II   Rafał Majewski - 128 pkt.

III  Piotr Zapolski - 127 pkt.

IV   Marcin Mrozek - 125 pkt.

V    Dominik Burchard  - 112 pkt.

VI   Adam Śliwiński  - 110 pkt.

 

MIĘDZYODZIAŁOWY TURNIEJ GRY W BOWLING PRACOWNIKÓW OŚWIATY

JELENIA GÓRA,12 -14.05.2017 r.


1. ZAPOLSKI PIOTR - ZS WIECHLICE

2. JAWORSKA - CZERNISZ DOROTA - ZS NR 1 SZPROTAWA

3. ZAWADZKI JERZY - ŻAGAŃ

4. DZIAMBA DAWID - SOSW SZPROTAWA

5. PRZYBYLSKI LESŁAW - ZSCKR HENRYKÓW

6. MROZEK MARCIN - ZS MAŁOMICE

7. KOŁODZIEJ EWA - PK 1 SZPROTAWA

8. KNYSZKO JAROSŁAW - PSM SZPROTAWA




ODDZIAŁOWY TURNIEJ - SZPROTAWA, 28.12.2016 r.


1. Zapolski Piotr - 160 pkt.

2. Habich Jacek - 142 pkt.

3. Czernisz-Jaworska Dorota - 138 pkt.

4. Weber Krystyna - 137 pkt.

5. Dudek Ewa - 135 pkt.

6. Ronij Danuta - 131 pkt.

7. Goździk Małgorzata - 124 pkt.

8. Józefowska Halina - 119 pkt.

9. Cichy Mariusz - 117 pkt.

10. Stępińska Małgorzata - 115 pkt.




ODDZIAŁOWY TURNIEJ - SZPROTAWA 31.01.2014 r.


Miejsce

Naziwsko Imię

Ilość punktów

1

Kosmala Marcin

168

2

Czernisz Dorota

157

3

Kassa Krzysztof

156

4

Kozieł Marek

142

4

Szwarc Marcin

142

5

Burchard Dominik

135

6

Hasiuk Krzysztof

134

7

Serafin Wiesław

132

7

Zapolski Piotr

132

8

Włodarczyk Tadeusz

128

9

Habich Jacek

126

10

Kozik Katarzyna

125

11

Ronij Danuta

117

12

Galusiński Rafał

116

13

Wardziak Jolanta

115

1

Pelczar Aleksandra

114

15

Rogalińska Monika

112

16

Magda Jan

111

17

Bilińska Małgorzata

110

18

Borowicz Sylwia

109

19

Józefowska Halina

106

20

Miszczak Małgorzata

106

21

Bugajny Krzysztof

105

22

Cichy Mariusz

105

23

Bednarczyk

104

23

Oryszczak Irena

104

23

Związek Joanna

104

24

Petluszewski Edwin

103

25

Kassa Barbara

102

26

Dziamba Dawid

99

27

Tychner Wioleta

98

27

Wojtowicz Alicja

98

28

Fedro Krzysztof

97

29

Kowalczyk Michał

96

29

Weber Krystyna

96

30

Błażków Waldemar

95

30

Rybak Zdzisław

95

31

Gnach Joanna

93

31

Wierzbicka Beata

93

31

Wilczyńska Donata

93

32

Dziamba Anna

91

32

Szymczak Joanna

91

32

Wawryn Mirosława

91

32

Węgrzyn Alicja

91

32

Jaskulska Monika

91

33

Gożdzik Małgorzata

90

34

Magda Teresa

87

35

Jezierska Justyna

85

35

Dynia Dorota

85

36

Majewska Małgorzata

84

37

Bednarczyk Brygida

81

37

Domagała Emilia

81

38

Basałyga Piotr

80

38

Miszczak Ireneusz

80

39

Wróblewska Marta

70

40

Siwerska Halina

66

41

Sokołowska Dorota

59

42

Ziemniewska Danuta

52






I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PRACOWNIKÓW OŚWIATY W KRĘGLE

DĄBROWA GÓRNICZA - 20.04.2013

LISTA FINALISTÓW

I miejsce - Wodzisław Śląski - 584 p.

II miejsce - Dąbrowa Górnicza - 505 p.

III miejsce - Radom - 486 p.

IV miejsce - Szprotawa 472 p.

/T.Włodarczyk, R.Galusiński, P. Zapolski, W. Serafin/

V miejsce - Zabrze 457 p.

VI miejsce - Tomaszów Mazowiecki - 449 p.


RUNDA KWALIFIKACYJNA



Tura

Oddział

Ilość uzyskanych punktów

I

Tomaszów Mazowiecki

427

Rybnik

305

Bobrowniki

548

Węgierska Górka

430

Chorzów

417

II

Będzin

336

Sulechów

404

Żywiec

370

Pszczyna

450

Radom

436

III

Żagań

375

Ustroń

365

Siemianowice Śląskie

404

Wodzisław Śląski

584

Świętokrzyskie

380

IV

Katowice

304

Sosnowiec

360

Tychy

356

Zawiercie

450

Zabrze

453

V

Mysłowice

400

Dąbrowa Górnicza

528

Cieszyn

549

Szprotawa

436

Psary-Sarnów

324




Tura

Oddział

Ilość uzyskanych punktów

I

Cieszyn

449

Pszczyna

433

Tomaszów Mazowiecki

449

Zawiercie

400

Zabrze

457

Bobrowniki

405

II

Szprotawa

472

Wodzisław Śląski

548

Radom

486

Dąbrowa Górnicza

505

Węgierska Górka

412

Siemianowice

357

 

Wyniki turnieju gry w Bowling - 25.10.2011 r.

 


I. Kategoria indywidualna:

 

1. Krystyna Weber (160)

2. Piotr Zapolski (159)
3. Anna Dziamba (149)
4. Bartosz Klimkowski (143)
5. Barbara Kassa (136)
6. Anna Dziamba (114)
7. Dawid Korzec (130)
8. Dorota Czernisz (129)
9. Arkadiusz Łuczak (126)
9. Kwiatkowski Piotr (126)
10. Donata Stępień (123)

ÂÂ

II. Kategoria drużynowa

ÂÂ

1. "DOKRYBAHASUM" (628) - Danuta Ronij, Krystyna Weber, Barbara Kassa, Halina Józefowska, Piotr Zapolski.
2. "MA 3 D" (553) - Donata Stępień, Marcin Kosmala, Agnieszka Giedrys, Dominik Burchard, Dorota Sokołowska.
3. "KULOGRZMIOTY" (545) - Mirosława Wawrzyn, Joanna Szymczak, Anna Dąbrowska, Anna Dziamba, Halina Siwerska.
4. "WYMIATACZE" (450) - Joanna Chuchra-Szamałek, Aleksandra Knyszko, Monika Pasik, Olga Tórz-Wciórka,
Jarosław Knyszko.
5. "DOM D" (370) - Aleksandra Pelcar, Małgorzata Goździk, Dawid Dziamba, Konrad Popławski.

III Poza konkursem

1. Wiesław Serafin (144)

ÂÂ

ÂÂ

IX WOJEWÓDZKI TURNIEJ PRACOWNIKÓW OŚWIATY W KRĘGLE - 08-10.04.2011 r.


W turnieju wzięło udział 138 osób z 14 oddziałów ZNP,

w tym 18 drużyn mieszanych, 14 kobiecych - łącznie 32 drużyny.

ÂÂ

1.Kategoria drużyn mieszanych

ÂÂ

I miejsce/Dorota Czernisz, Beata Wierzbicka, Jacek Jaworski, Wiesław Serafin/

ÂÂ

Miejsce

Nazwa drużyny

Oddział

Liczba punktów

I

„2 plus 2”

Szprotawa

528

II

„Prezesi”

Sulechów

501

III

„Osy i trutnie”

Nowogród Bobrz.

499

IV

„Armaty z Kansas”

Zielona Góra

467

V

„Kapadoka”

Sulechów

415

VI

„Wcale nie bylejacy”

Świebodzin

400

ÂÂ

7

„Okrutna starość”

Zielona Góra

397

8

„Jaskiniowcy”

Międzyrzecz

383

9

„Omher”

Kargowa

373ÂÂ

10

„Ogniste ptaki”

Wschowa

361

11

„Octava”

Żagań

356

12

„Berni”

Międzyrzecz / Sulechów

344

13

„Pisiory”

Zielona GóraÂÂÂÂÂ

322

14

„Drzonkowianka Ci Ja”

Gmina Zielona Góra

318

15

„3+1”

Gubin

303

16

„Owieczki i Baranek”

Zielona Góra

286

17

„Jako Tako”

Nowogród Bobrz.

276

18

„Trzy plus jeden”

Zielona Góra

272ÂÂ

ÂÂ

2. Kategoria męska

ÂÂ

II miejsce - Jacek Jaworski /Szprotawa/

miejsce - Wiesław Serafin /Szprotawa/

ÂÂ

3.Kategoria żeńska


V miejsce - Dorota Czernisz /Szprotawa/

Miejsce

Imię i nazwisko

Oddział

Liczba punktów

I

Ewa Rusin

Gubin

170

II

Katarzyna Urbańska

Krosno Odrz.

143

III

Joanna Konieczna

Sulechów

134

IV

Ewa Statkiewicz

Sulechów

133

V

Dorota Czernisz

Szprotawa

129

ÂÂ

7

Agnieszka Dębowa

Sulechów

117

8

Jolanta Zapała

Sulechów

117

9

Urszula Pater

Zielona Góra

116

10

Dorota Kruszyńska

Krosno Odrz.

114

11

Ewa Herbik

Kargowa

113

12

Agnieszka Osuchowska

Nowogród Bobrz.

112

13

Halina Nowak

Nowogród Bobrz.

111

14

Jolanta Sosińska

Zielona Góra

109

15

Danuta Kaplo

ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ

109

16

Justyna Koszela

Zielona Góra

108

17

Janina Gnieżeńska

Wschowa

107

18

Krystyna Pukanty

Krosno Odrz.

104

19

Agata Synowiec

Żagań

104

20

Danuta Tarkowska

Międzyrzecz

104

21

Agnieszka Bilon

Sulechów

99

22

Elżbieta Stobrawa

Świebodzin

99

23

Agnieszka Twarowska

Zielona Góra

99

24

Małgorzata Wilkosz - Olejarz

Wschowa

99

25

Cecylia Pyrka

Zielona Góra

99

ÂÂ

4. Kategoria Prezesów


II miejsce - Wiesław Serafin /Szprotawa/


ÂÂ

Miejsce

Imię i nazwisko

Oddział

Liczba punktów

I

Andrzej Kowalski

Sulechów

145

II

Wiesław Serafin

Szprotawa

133

III

Krystyna Pukanty

Krosno Odrz.

104

IV

Janusz Kosałka

Otyń

99

V

Jolanta Olszewska

Okręg Lubuski

96

VI

Ewa Kostrzewska

Zielona Góra

87

ÂÂ

7

Maria Senyk

Nowogród Bobrz.

74

8

Dorota Słowik

Kożuchów

73

9

Grażyna Omieczyńska

Kargowa

69

10

Bogusława Ligocka

Świebodzin

26

ÂÂ

ODDZIAŁOWY TURNIEJ - ŚWIERADÓW ZDRÓJ - 23.10.2010 r.

ÂÂ

I. Kategoria żeńska:

1.Dorota Czernisz (292)

2. Beata Wierzbicka (245)

3.Aleksandra Nawrocka (242)

4.Jolanta Wardziak (225)

5. Anna Dabrowska (216)

6.Sylwia Borowicz (211)

6.Bożena Złotorowicz (211)

7.Krystyna Weber (210)

8. Ewa Kołodziej (203)

9.Joanna Szymczak (190)

10. Sikorska Alicja (185)

ÂÂ

II Kategoria męska:

1.Jacek Jaworski (371)

2.Rafał Galusiński(235)

3.Tomasz Wawrzyniak (229)

4. Piotr Zapolski (213)

5.Dawid Dziamba (205)

6.Knyszko Jarosław (197)

ÂÂ

Wyniki turnieju gry w Bowling - 21.05.2010 r.


I. Kategoria żeńska

1. Anna Dąbrowska (144)

2 Danuta Ronij (137)
3. Halina Kopciuch (134)
4. Dorota Czernisz (127)
5. Beata Wierzbicka (126)
6. Anna Dziamba (114)
7. Sylwia Borowicz (113)
8. Krystyna Weber (112)
9. Halina Józefowska (110)
10. Anna Kinedyś (108)

ÂÂ

II.Kategoria męska:ÂÂÂÂÂ

1. Marek Kozieł (130)

2.Marcin Kosmala (122)
3. Jan Magda (120)
4. Rafał Lis (114)
5. Jarosław Knyszko (112)
6. Krzysztof Fedro (111)

7.Krzysztof Pachliński (106)
8. Zbigniew Dudek (98)

9. Waldemar Błażków (90)

10. Grzegorz Sasin (84)

III. Kategoria drużynowa

1. "KULOMIOTY" (483) -Wiesław Serafin, Joanna Szymczak, Anna Dąbrowska, Aleksandra Knyszko.

2. "BADAHAK" (458) Barbara Kassa, Halina Józefowska, Danuta Ronij, Krystyna Weber.
3. "PIRANIE - SOBIESKIEGO" (433) - Beata Wierzbicka, Anna Dziamba, Jolanta Wardziak, Sylwia Borowicz.
4. "PERSZINGI" (404) - Stella Szczepańska, Rafał Lis, Sylwia Galusińska, Dorota Czernisz.
5. "MARKUS" (388) - Irena Esmund, Danuta Irek, Marek Kozieł, Izabela Grzybowska.
6. "NAJLEPSZA" (379) - Mariola Śleżyńska, Paulina Wilczyńska, Mirella Witczak, Małgorzata Miszczak.

 
Designed by vonfio.de